top of page

Apie mus

Idėja pakviesti vadovus į Verslo klubus gimė 2009 m., kai pajutome, kad vadovams trūksta jaukios ir atviros erdvės būti kartu ir drauge augti.

Mūsų istorija prasidėjo nuo vieno verslo klubo. Šiuo metu yra šeši. Poreikis turėti daugiau ir skirtingų klubų atsirado iš glaudaus bendradarbiavimo su klubo nariais, - vieni siekė tapti geresniais vadovais, kiti geresniais komunikatoriais, kiti ieškojo būdų, kaip efektyvinti savo veiklos procesus ar gamybą. O ekonomikos ciklų kaita padėjo geriau suprasti, kiek svarbi yra ir vadovų tarpusavio bendrystė.

 

Todėl mums svarbu tiek mokymų įvairovė, tiek tarpusavio ryšių puoselėjimas, kad kiekvienas klubo narys rastų tai, ko ieško.

Eglė, Krystyna ir Dalia

Apie mūsų misiją

Siekiame suteikti vadovams saugią aplinką jaustis savimi, būti išgirstiems ir tobulėti pagal savo poreikius.

Verslo klubų tikslas – kurti erdvę, kuri įkrautų lyderystei tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Mūsų susitikimai yra įdomūs ir pilni netikėtų pamokų. 

 

Jauki ir rūpestinga aplinka, laisvas bendravimas, naujos idėjos ir netikėtos pamokos, – be namų darbų, bet vis su naujai atrandama patirtimi ir žiniomis, – tai mūsų pažadas klubiečiams.

Sky
bottom of page